Дешевий російський газ – це величезна афера, - мер Будапешта

FB_IMG_1666167395043Заяви уряду Віктора Орбана, що росія постачає Угорщині дешевий газ, не відповідають дійсності, сильно погіршують репутацію Угорщини у світі та шкодять їй у довгостроковій перспективі, написав мер Будапешта Гергей Корачонь, повідомляє Енергоатом.

«Дешевий російський газ – це величезна афера. Натомість він дуже дорогий! Те, що траплялося так багато разів в історії Угорщини, відбувається знову: уряд не тільки ставить країну на неправильний бік історії, а й ставить її на бік, що програв. Те, що вони не можуть відрізнити агресора від жертви, є не тільки морально невиправданим, а й економічно шкідливим. Тому, що дешевий російський газ – це брехня», – зазначив він.

Очільник міста наголосив, що якби росія і справді продавала газ Угорщині за вигідною ціною, громадянам країни не доводилося б сплачувати так багато за комунальні послуги, а  багаторічні контракти, укладені з москвою, врешті-решт грають на руку лише їй.

Мер Будапешта додав, що угорці повинні позбавитися енергозалежності від росії та перестати користуватися викопними енергоносіями. Натомість він пропонує уряду розпочати програму переходу на відновлювані джерела енергії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: