Ключове за добу, що варто знати жителям Львівщини

Screenshot_20221020-093929_Chrome

Повідомляє у Телеграмі Максим Козицький - голова Львівської ОВА:

  • Через руйнування генеруючих об'єктів електроенергії сьогодні по всій Україні вводять обмеження із постачання електроенергії. Із 07:00 до 23:00 треба максимально зменшити користування електроенергією, щоб не дійшло до тимчасових відключень. Прошу вас поставитись свідомо та відповідально до цього. Допоможімо нашим енергетикам допомогти нам.

Про ситуацію на Львівщині та важливу інформацію оперативно повідомлятиму у своїх соціальних мережах, а також на сайті Львівської ОВА.

  • Відучора у Львівській області змінилася тривалість комендантської години. Тепер вона триває з 00:00 до 05:00. В цей час заборонено перебувати на вулиці без спеціальної перепустки та документа, який посвідчує особу.
  • За добу мали одне сповіщення про повітряну тривогу – 19 жовтня о 13:23. Була загроза удару крилатою ракетою з півночі. Небезпека не справдилась.
  • Двома евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 164 людини, одним автобусом – 25 ВПО.
  • Чотирма поїздами зі Львівщини у Перемишль вирушили 544 особи.
  • На всіх переходах у Львівській області на виїзд за добу оформили 28 тисяч 133 людини. На в‘їзд – 15 тисяч 699 українців.
  • Поліція області опрацювала 1370 звернень щодо підозрілих людей та об’єктів.
  • Ще одна сучасна машина екстреної допомоги, повністю обладнана необхідною апаратурою для надання якісної медичної допомоги, тепер у використанні Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги. Її передали від парафії святого Володимира з німецького міста Ганновер. Дякуємо парафії, а також голові Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров'я сестрі Севастіані Карвацькій та директору департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орестові Чемерису за сприяння у передачі.

Тримаймось! Нас підтримує весь цивілізований світ. Перед нами щитом стоять воїни-титани. Ми сильні і подолаємо усі труднощі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: