Верховний Суд постановив, що Дубляни – частина Львівської громади

Screenshot_20221020-192223_Chrome

«Дубляни – це Львівська МТГ. Маємо рішення касації. 19 жовтня була винесена постанова.

Якщо коротко: касаційні скарги Кабміну і Львівської ОДА задовольнити, а рішення Окружного адміністративного суду Києва від 22 вересня 2021 року та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 7 грудня 2021 року скасувати. Отож, офіційно й безповоротно: Дубляни – частина Львівської громади», - повідомив на своїй Facebook-сторінці заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

Нагадаємо, у вересні 2021 року Окружний адміністративний суд міста Києва за позовом мешканця Дублян ухвалив рішення про виключення Дублян зі складу Львівської громади.

Тоді Любомир Зубач називав це рішення суду «доволі сумнівним» і зазначав, що немає механізмів його реалізації. Він пояснював, що суд посилається на  закон про добровільне об’єднання громад, а насправді і Львівська громада, і інші громади були створені відповідно до іншої правової бази. «Це були зміни до Закону України «Про місцеве самоврядування», яким делегували Кабінету Міністрів право затвердити адміністративні центри і межі громад. Тобто це було зроблено, і це не має жодного відношення до добровільного об’єднання. А суд посилається на цей старий закон», - зазначав тоді Любомир Зубач.

Відтак це рішення було оскаржене у суді апеляційної інстанції. Однак, Шостий  апеляційний адміністративний суд 7 грудня розглянув апеляційні скарги Кабміну та Львівської ОДА і залишив їх без задоволення. Тепер же маємо рішення касації, яке є остаточним у цій судовій історії щодо Дублян.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: