Наступ з боку білорусі – це лише питання часу, – військовий експерт

Наступ з боку білорусі – це лише питання часу, – військовий експерт

Про загрозу наступу з боку білорусі вчора, 20 жовтня, заявив заступник начальника головного оперативного управління Генштабу Збройних Сил, бригадний генерал Олексій Громов.

У Генштабі зазначили, що агресивна риторика військово-політичного керівництва білорусі лише посилюється. А загроза відновлення збройними силами рф наступу на північному фронті зростає.

Політолог та військовий експерт Олександр Антонюк вважає, що повторний наступ на Україну з боку білорусі - це лише питання часу. Адже всі передумови для цього вже є. 

«За інформацією розвідки, також за моїми даними, загроза наступу з боку білорусі, провокації і спроба атакувати наші території – це те, до чого нам слід готуватися найближчим часом. Про це свідчить кількість їхньої техніки, проведення ротації, риторика політичного керівництва обох країн-агресорок», - зауважує Анатолій Антонюк. 

Політолог додає, що Україна до повторного наступу готова. Більше того - вороги отримають від ЗСУ гідну відповідь.

«Дуже важливо наголосити, що щойно буде спроба зробити будь-яку провокацію або почати прямий наступ, то вони отримають відповідь ще до того, як перетнуть наш кордон. Зокрема йдеться про нанесення превентивних ударів по їхніх базах», - наголошує Олексанр Антонюк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: