На Львівщині відкриють ще один пункт пропуску

311632436_480781980756655_5957343088507199594_n

У Львівській області відкриють новий пункт пропуску «Нижанковичі – Мальховіце» на кордоні з Польщею. До кінця року буде завершено облаштування ділянки дороги Нижанковичі – Дрогобич – Стрий, яка веде до нового пропусконого пункту.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

Новий пункт пропуск передбачатиме рух легкових автомобілів та вантажівок із загальною масою до 3,5 тонн. 

Спершу тут буде дозволено перетин кордону порожнім вантажівкам, а згодом пункт пропуску буде діяти для інших транспортних засобів та для пішоходів.

 «Під час повномасштабного вторгнення одним із пріоритетних напрямів роботи Міністерства інфраструктури стала переорієнтація експортної  логістики на західні кордони. У першу чергу йдеться про розширення пропускних спроможностей існуючих пунктів пропуску та будівництво нових.

Уже до кінця року плануємо відкрити проїзд для порожніх вантажівок новим пунктом пропуску «Нижанковичі – Мальховіце». Цей проєкт був фактично замороженим із 2007 року. Згодом разом із польськими колегами плануємо відкрити його для всіх видів автотранспорту та пішоходів.

Дякую нашим польським партнерам за спільну роботу. Ми усвідомлюємо, що розвиток пунктів пропуску на кордоні України та ЄС потрібен не тільки для української економіки, але й для економічної та продовольчої безпеки Європи», – прокоментував Олександр Кубраков, міністр інфраструктури України.

Очікується, що новий пункт пропуску дозволить суттєво розвантажити існуючі пункти та прискорити вантажну та пасажирську логістику на українсько-польському кордоні. 

На сьогодні будівництво пункту пропуску фактично завершене, залишається тільки облаштування дорожньої та допоміжної інфраструктури.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: