Двоє чоловіків вкрали із «BMW» у Стрию понад 600 тисяч гривень

312210825_485553093616467_7194362596799653233_n

Двоє закарпатців обікрали автомобіль у Стрию, витягнувши звідти сумку, у якій було понад 600 тисяч гривень. Після цього грабіжники утекли.

Про це розповідають у поліції Львівщини 26 жовтня.

Кажуть, що до них звернувся власник вранці попереднього дня.

«Зловмисник, розбивши вікно задніх дверей, проник в автомобіль, заволодів рюкзаком, після чого втік. В рамках програми «Безпечна Стрийщина» у райцентрі на вулицях встановлені камери відеоспостереження, тож поліцейські, вивчивши записи, встановили, що зловмисники пересувались мікроавтобусом «Фіат» - після скоєння крадіжки вони виїхали за межі райцентру та поїхали в сторону Закарпаття», - йдеться в повідомленні.

Автомобіль розшукали на блокпості між Львівщиною та Закарпаттям.

грабіжники родом з Мукачево. Їм 19 та 29 років. Старший раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення крадіжок.

Обох затримали, невдовзі суд обере їм запобіжні заходи. Також вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті - до 8 років позбавлення волі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: