ЄІБ надасть Україні 2 мільйони євро на відновлення лікарень

євро
Фото з відкритих джерел

Сьогодні, 25 жовтня, у Берліні Європейський інвестиційний банк та Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй підписали угоду про надання Україні 2 мільйонів євро на відновлення низки закладів охорони здоров’я, які постраждали внаслідок військової агресії рф.

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій України.

Міністр Олексій Чернишов подякував ЄІБ та ПРООН за продовження співпраці та майбутню консультативну підтримку українських муніципалітетів у підготовці високоякісних проєктів, які можуть надалі фінансуватися в рамках Програми «Енергоефективність громадських будівель в Україні».

«Впровадження європейських практик щодо політики енергоефективності є одним із ключових пріоритетів України. Підвищення енергоефективності громадських будівель було і залишатиметься важливим елементом для забезпечення енергетичної безпеки нашої країни. Ми з нетерпінням чекаємо на початок першого конкурсу пропозицій у рамках цієї програми, щоб муніципалітети могли надати свої пропозиції щодо термомодернізації чи ремонту, зокрема, дитячих садків, шкіл та медичних закладів. Ми хочемо реконструювати Україну за найвищими стандартами енергоефективності. Замість кожної зруйнованої чи пошкодженої будівлі збудуємо сучасну, безпечну та енергоефективну», — наголосив Олексій Чернишов.

Як зазначив, Олексій Чернишов, з початком повномасштабної агресії рф, Мінрегіон спільно з ЄІБ проводив постійні комунікації, щоб адаптувати Програму до нинішньої ситуації. Зокрема, було домовлено направити 2 млн євро грантових коштів для швидкого відновлення низки закладів охорони здоров’я.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: