Наступ з Білорусі: цього разу російські війська можуть піти на Львів, - експерт

Screenshot_20221101-180636_Chrome

Про це 24 каналу розповів російський правозахисник та опозиційний політик Марк Фейгін.

"Російські війська ходять по території Білорусі, куди захочуть, та використовують її територію, як заманеться. Водночас самопроголошений президент Лукашенко чинити цьому опір не може або не хоче. Досі він опирається лише одному – безпосередньому залученню білоруської армії до війни з українцями. Поки що це йому вдається, але незрозуміло, як довго це триватиме", – зазначив Фейгін.

За словами експерта, наступ з Білорусі може відбутися і без залучення її армії.

"Російські війська вже нападали звідти у лютому, тож говорити, що зараз вони просто передислоковуються просто так – не варто, адже подібне вже було у 2021 році", – зазначив Фейгін.

На його думку, російські чи російсько-білоруські війська справді можуть знову зайти в Україну з півночі. Однак цього разу вони, ймовірно, підуть не на Київ, розуміючи беззмістовність цього, а на Львів – для того, щоб перерізати шляхи постачання озброєння з Польщі в Україну.

У це я вірю. Вийде чи ні – скоріше ні, аніж так, – сказав опозиційний правозахисник.

За словами Фейгіна, щодо наступу на Україну Білорусь, скоріш за все, поведеться так, як поводиться дев'ятий місяць.

"На словах вони більше підтримують Росію, на ділі – 50 на 50, наприклад, віддають озброєння та боєприпаси Росії, а самі роблять все, щоб не брати участі у війні. Так чи інакше Білорусь є союзником окупантів у цій війні", – сказав він.

Наразі зв'язок6 Москва – Мінськ – Тегеран став очевидним. Однак більше союзників у РФ не буде. Білорусі в цій ситуації нікуди подітися, на відміну від Ірану.

"Білорусь діє так, ніби біжить якимось коридором. Просто намагається бігти повільніше, щоб не так швидко дістатися до фінальної точки, оскільки зрозуміло, якою вона буде", – додав Фейгін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: