Близько 7 тисяч українців вважаються зниклими безвісти

зниклі

Через війну зниклими безвісти в Україні вважаються близько семи тисяч людей.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» повідомила заступник міністра оборони України Ганна Маляр, пише Укрінформ. 

За її словами, за інформацією уповноваженого з питань зниклих безвісти Олега Котенка, зниклими безвісти наразі вважаються близько семи тисяч осіб.

«Будь-яка інформація, яка містить персональні дані військовослужбовця, що знаходиться в полоні або зник безвісти, може зашкодити і його життю, і здоров'ю безпосередньо, і процесу обміну. Тому що ворог цю інформацію використовує», - повідомила Маляр.

Для прикладу вона відзначила, що фото людини у військовій формі може нашкодити особі, яка переховується на тимчасово окупованій території і шукає способи повернутись, або ж людина може знаходитись у полоні як цивільна особа. Так само інформація може нашкодити або ускладнити переговорний процес, якщо людина перебуває в списках на обмін.

Маляр порадила родичам звертатись до Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, який діє при Головному управлінні розвідки. Адреса координаційного штабу: Київ, вул.Спаська, 37, тел.095-412-74-24, 044-425-12-09.

Маляр зауважила, що держава за час війни провела вже 29 обмінів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: