У Львівській МТГ ремонтують аварійні ділянки доріг

У Львівській МТГ ремонтують аварійні ділянки доріг

У населених пунктах Львівської громади ремонтують найбільш аварійні ділянки доріг.

 Також вздовж вулиць чистять дерева, зокрема, зрізають гілки, які затуляють дорожні знаки, повідомляє Львівська міська рада.

«Поки через війну немає можливості виконати частину запланованих капітальних ремонтів, у громадах роблять ямкові. Переважно стелять різаний асфальт, який потім ретельно фрезерують», - зазначили у департаменті міської агломерації ЛМР.

Так, у Великих Грибовичах провели поточний ремонт вулиць Шкільної та Польової. А також зробили ямковий ремонт вул. Вербівка у селі Малі Грибовичі.

У Брюховичах ремонтують вул. Широку. Напередодні у громаді відремонтували вул. Незалежності та замостили плиткою місце для громадської зупинки. Також у цій громаді почислити дерева, які ростуть попри дорогу. Зокрема зрізали гілки, які затуляли дорожні знаки.

Упродовж року ямкові ремонти робили і у Винниках. «Намагаємось не допускати, аби на дорожньому полотні утворювалися великі ями, тому одразу повідомляємо в Личаківську райадміністарцію. В такий спосіб полатали вулиці Івасюка, Франка, Шевченка, Скорика, Лугову», - розповіли в Офісі Львівської громади у Винниках.

«Нещодавно ямкові ремонти завершили у Гряді. Там клали різаний асфальт та зафрезерували дорожнє покриття.

У Зашкові, Завадов та Рудно дороги полатали ще влітку», - додали у департаменті міської агломерації ЛМР.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: