За день із Twitter звільнили 50 % персоналу

5438080a01f08a9152ce1f05fc0dfa0c_large

За один день у п’ятницю за наказом нового власника Ілона Маска з Twitter було звільнено 50% працівників, відомо, що працівники подали до суду.

Керівник відділу безпеки та доброчесності компанії Йоель Рот, пише Українська правда.

Рот зазначив, що загалом із компанії звільнили 50% співробітників, а з його відділу – 15%. Загалом у Twitter працювало близько 7500 осіб.

Він додав, що звільнені працівники вже подали до суду.

Рот також написав про те, що "основні можливості модерування залишаються на місці".

"Минулого тижня з міркувань безпеки ми обмежили доступ до наших внутрішніх інструментів для деяких користувачів, включаючи деяких членів моєї команди", – зазначив керівник відділу.

При цьому, уточнив він, щоденний "обсяг модерації залишався стабільним протягом цього періоду".

Як пише сайт Гордон, американський підприємець Ілон Маск, який придбав Twitter, заявив 4 листопада в пості в цій соцмережі, що її дохід значно впав.

"Дохід Twitter сильно впав через те, що групи активістів чинили тиск на рекламодавців, хоча нічого не змінилося з модерацією контенту, і ми зробили все можливе, щоб заспокоїти активістів", – твітнув підприємець.

Маск вважає, що йдеться про "спроби знищити свободу слова в Америці".

CNN зазначає, що твіт Маска з'явився після того, як низка світових брендів, зокрема General Mills і Volkswagen Group, зупинили розміщення реклами у Twitter, а активісти закликали рекламодавців, які співпрацювали із соцмережею, припинити платити Twitter у зв'язку з "невизначеністю щодо напряму компанії під керівництвом Маска".

В Axios вважають, що серед причин, через які рекламодавці зупиняють співпрацю із соцмережею Маска, – бажання компаній "переконатися, що їхня реклама безпечна для бренда".

Маск оголосив про купівлю соціальної мережі у квітні за ціною $54,20 за акцію, тобто $43,4 млрд за всю компанію. На його думку, компанія потребує перетворення. 26 квітня сторони остаточно погодили умови й домовилися, що Маск купить Twitter за $44 млрд.

Потім Маск почав звинувачувати соцмережу у поширеності ботів на платформі й вимагати статистику про наявність фейкових акаунтів. 13 травня Маск зупинив купівлю Twitter, пославшись на розгляд про кількість ботів у соцмережі. 7 червня він опублікував відкритий лист до Twitter із погрозою розірвати угоду, якщо не отримає даних про ботів. За місяць він повідомив, що компанія так і не надала інформацію про підроблені або спам-акаунти на платформі. Через це він вирішив припинити оформлення угоди щодо купівлі.

12 липня Twitter подала позов проти Маска, а його поведінку назвала "несумлінною". На початку жовтня бізнесмен заявив, що завершить угоду і висунув вимогу зупинити проти нього судову справу.

27 жовтня Маск завершив угоду щодо купівлі Twitter за $44 млрд. Того самого дня він звільнив чотирьох топменеджерів Twitter, включно з головним виконавчим директором, фінансовим та юридичним директорами. Вони можуть отримати приблизно $100 млн компенсації. Загалом Маск збирається звільнити 3700 співробітників. 

Читайте також: SpaceX не вимкне Starlink: Макс пообіцяв роботу інтернету в Україні навіть за відсутності фінансування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: