росіянин разом з Медведчуком готував держпереворот в Україні

314705086_488282290065353_5615520539834920080_n

СБУ викрили громадянина росії, який 8 років готував держпереворот в Україні.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Як встановили слідчі, росіянин є засновником громадських структур на території країни-агресора, які підтримують ідею відновлення срср у складі трьох «слов’янських» держав: України, рф та білорусі.

Після Революції гідності та початку російської агресії працював на підтримку дій російського уряду, спрямованих на недопущення європейського вектору розвитку України. З цією метою вступив у змову з одним з українських громадсько-політичних діячів, пов’язаних з «Українським вибором» віктора медведчука, якому пообіцяв надавати підтримку у захопленні державної влади в Україні.

Домовленість між українськими та російськими учасниками передбачала використання створених на території рф та України громадських організацій та фондів для налагодження схеми надходження в Україну з російської федерації грошових коштів.

Готуючи ґрунт для державного перевороту, фігуранти розповсюджували публічно та серед однодумців антиукраїнські звернення з дискредитацією чинної державної влади та закликами до її зміни насильницьким шляхом, уклали та підписали меморандуми і договори, спрямовані на створення сприятливих умов для здійснення зміни конституційного ладу силовим шляхом.

Фігуранти заснували додаткові проросійські структури, які повинні були надавати організаційну та силову підтримку насильницькій зміні конституційного ладу України. Крім того, саме вони мали стати «джерелом кадрів» для нової влади.

Перед початком повномасштабного вторгнення рф один з фігурантів перейшов до безпосереднього вербування учасників силового крила перевороту.  

За даними Служби безпеки, підозрюваний громадянин рф ще до початку російської агресії кілька разів приїжджав в Україну під приводом відвідин родичів. У цей час займався координацією проросійських громадських формувань і окремих діячів. Серед іншого, він надавав ідеологічну підтримку учасникам партії «Слов’янський народно-патріотичний союз», яка згодом змінила назву на «Партію політики Путіна», після чого – на «Русь єдина». За антиукраїнську діяльність вказана політична сила заборонена рішенням суду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: