На Львівщину доставили декілька тисяч доз вакцини проти грипу

щеплення
Фото з відкритих джерел (ілюстративне)

Міністерство охорони здоров’я розподілило в регіони 193 тисячі доз вакцини від грипу, отриманих в межах гуманітарної допомоги. Львівщина отримала майже 8 тисяч доз для щеплення людей з груп ризику.

Про це повідомили у регіональному департаменті охорони здоров'я.

Так, область отримала 1900 доз вакцини від грипу «ДжіСіФлю» (Корея) у межах гуманітарної допомоги для щеплення медиків. Крім того, отримано ще 6000 доз вакцини «Vaxigrip Tetra» (Франція) для безкоштовної вакцинації осіб з числа груп ризику, зокрема, медиків. 

Як зазначив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін, щеплення від грипу не входить до Національного календаря, а отже, не є безкоштовним.

Держава робить все, щоби таку можливість мали особи з груп ризику. На сектор безпеки, зокрема, військовим, розподілили майже 56 тисяч доз. Окрім того, на комерційний ринок цьогоріч має надійти майже 150 тисяч вакцини від грипу, частина з них вже є в аптечній мережі та доступна для громадян. 

На Львівщині в аптеках можна придбати вакцину «ДжіСіФлю».

І хоча оптимальний час введення вакцини від грипу – це вересень-жовтень, проте щеплення рекомендують робити протягом усього епідсезону. Імунітет до грипу формується через 7-14 днів. 

Нагадаємо, з 7 по 10 листопада у Львівській області зафіксували 132 випадки захворювання на грип «А».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: