Львівщина: ключові події за добу
Коротко про головне за добу, що варто знати жителям Львівщини, повідомляє голова Львівської ОВА Максим Козицький.
⚪️ Сповіщень про повітряну тривогу в області не було. Дякуємо за це нашим захисникам і захисницям на всіх фронтах.
⚪️ Сьогодні у Львівській області графіків погодинних чи аварійних відключень електроенергії не запроваджують.
Якщо будуть зміни, про них «Львівобленерго» повідомить на своєму офіційному сайті та у соціальних мережах. Я також поінформую вас.
⚪️ Двома евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 78 людей.
⚪️ Чотирма поїздами зі Львівщини у Перемишль вирушили 532 особи.
⚪️ На всіх переходах у Львівській області на виїзд за добу оформили 18 тисяч 609 людей. На в‘їзд – 17 тисяч 115 українців.
⚪️ Поліція області опрацювала 1139 звернень щодо підозрілих людей та об’єктів.
⚪️ Зі Львівщини бійцям 103 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ на фронт відправили зимові речі – 1000 балаклав, 42 спальні мішки та близько 300 пар зимових берців різних розмірів. Це допомога від Львівської ОВА.