Львівські лікарі отримали ручні апарати ШВЛ для реанімаціх немовлят

ручні ШВЛ_2

Пологове відділення дитячої лікарні святого Миколая у Львові, що на вулиці Орлика, отримало обладнання для первинної реанімації новонароджених.

Про це повідомили у медзакладі.

Ідеться про три апарати ШВЛ NeoPuff з ручним керуванням для стабілізації й підтримки дихання, а також блендери, необхідні для правильного змішування газів дихальної суміші під час первинної реанімації новонароджених.

Усе це лікарня отримала від польських друзів – громадської організації «Коаліція для передчасно народженого», за сприяння професорки Марії-Катажини Корнацкої.

Нагадаємо, у пологовому відділенні лікарні святого Миколая лікарі можуть діагностувати складні патології ще під час вагітності і допомагати. Діток не треба транспортувати в інші заклади, як це було раніше, – всю допомогу надають одразу на місці. Тут, зокрема, є дитяча нейрохірургія, кардіохірургія – тобто весь комплекс медичної допомоги, який може бути наданий новонародженій дитинці за потреби. Загалом у відділенні є 10 післяпологових кімнат, 3 пологових зали і 2 операційні. Відділення забезпечене всім необхідним обладнанням.

Лише за два місяці у пологовому відділенні дитячої лікарні святого Миколая Першого медичного об’єднання народилася понад сотня немовлят.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: