Гроші на зарплату вчителям є: Україна отримала $60 млн від Світового банку

Screenshot_20221122-174126_Chrome

Україна отримала від Світового банку 60 млн доларів, які буде спрямовано на відшкодування видатків держбюджету на оплату праці працівників держорганів та бюджетних установ освітньої сфери.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

Зазначається, що 22 листопада 2022 року до Державного бюджету України надійшло 60 млн дол. фінансування від Світового банку. З цих коштів 50 млн дол. надано на пільгових умовах від Міжнародної асоціації розвитку, решта 10 млн дол. - як гарантії від Латвії.

«Ми вдячні уряду Латвії та команді Світового банку за підтримку фінансової стабільності України. Залучені кошти дозволять Україні посилити фінансування для працівників бюджетної сфери, а також і надалі забезпечувати стійке державне управління в Україні», – сказав міністр фінансів України Сергій Марченко.

Кошти буде спрямовано на відшкодування видатків держбюджету, здійснених для забезпечення оплати праці працівників державних органів та бюджетних установ освітньої сфери, як на національному, так і регіональному рівнях.

Зазначені позики надано за Угодою про надання Україні фінансування в межах спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР), Міжнародною асоціацією розвитку (МАР) проєкту «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: