Борці із Львівщини здобули 12 медалей на чемпіонаті України серед підлітків

photo_5197459102098376005_y

Від Львівщини команда із 23 спортсментів до 17 років брали участь у чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток. Змагання проходили у столиці.

Про це розповіли в управлінні молоді та спорту облдержадміністрації 28 листопада.

Чемпіонками України стали вихованки Львівського фахового коледжу спорту Ірина Борисюк у ваговій категорії до 61 кг та Дарина Зайшла у ваговій категорії до 65 кг. Ірину тренує Олександр Раковський, а Дарину – Орест Скобельський. 

Серед кадетів чемпіонами стали вихованець Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи «Веслярик» Павло Васьковський у ваговій категорії до 92 кг, борці коледжу спорту Єгор Горох у категорії до 80 кг та Дмитро Данилюк категорії до 71 кг. Павла тренують Тарас Питлюк та Ігор Дух, Єгора – Сергій Слюсаренко, а Дмитра — Віктор Глібенко. 

Срібними призерами стали вихованці коледжу спорту  Роман Кулаківський у ваговій категорії до 48 кг, Іван Сідей у категорії до 80 кг та Владислав Степчук у категорії до 110 кг. Романа тренує Сергій Слюсаренко,  а Івана та Владислава – Віктор Глібенко. 

Бронзовими призерками змагань стали Марія Неміш у ваговій категорії до 53 кг та Надія Соколовська у категорії до 73 кг. Спортсменок тренує Олександр Раковський. Серед кадетів треті місця посіли Артем Овсюк у ваговій категорії до 55 кг та Руслан Кіт  у категорії до 60 кг. Хлопців тренує Сергій Слюсаренко. Усі бронзові призери опановують боротьбу у Львівському фаховому коледжі спорту. 

За попередніми даними, борці Львівщини вибороли перше місце у загальнокомандному заліку, а борчині – друге місце. Також 5 спортсменів виконали норматив майстрів спорту. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: