Спортсмен з Львівщини переміг на 11 років старшого суперника на Кубку Європи з самбо

318417751_509844751175087_5167324210864132543_n

19-річний Микола Грибик виборов золото Кубка Європи з боротьби самбо. У фінальному поєдинку за золото у ваговій категорії понад 98 кг він виборов перемогу над суперником з Румунії. Останній старший за Миколу на 11 років, ростом понад 2 метри та вагою 175 кг.

Змагання проходили у Румунії, повідомили в управлінні молоді та спорту військової адміністрації регіону. Загалом за медалі змагались понад 170 спортсменів з 12 країн.

Для Миколи це вже не перша медаль міжнародних змагань. Торік у травні він став віце-чемпіоном Європи серед юніорів. У 2020 році спортсмен також став чемпіоном світу з самбо серед юнаків.

Хлопець також успішно займається дзюдо та виборює нагороди на національних чемпіонатах. Тренує спортсмена Ярослав Грибик.

Нагадаємо, представник збірної Львівщини, 24-річний Андрій Тишковець, виборов золоту медаль на чемпіонаті України з боксу у ваговій категорії 48 кілограмів.