Єдиний в Україні центр для дітей зі сліпоглухотою, що діє у Львові, отримав спеціалізований «школярик»

photo_5231458428285731526_y

Для навчальних закладів на Львівщині передали ще чотири «школярики» від українського виробника, зокрема спеціалізований автобус отримав єдиний в Україні навчально-реабілітаційний центр «Левеня», де вчаться діти зі сліпоглухотою.

Про це розповіли у військовій адміністрації регіону 9 грудня.

Також нові автобуси отримали Східницька, Трускавецька та Рудківська громади.

У відомстві розповіли що у реабілітаційному центрі навчаються понад 130 діток, ще 50приїжджають на реабілітацію.

«Потребам вихованців дотепер служило лише старе авто на 8 місць, яке не має пандусу та часто потребує ремонту. Із новим «школяриком» діти добиратимуться на навчання та реабілітацію у комфортних умовах», - йдеться в повідомленні.

Нагадуємо, ЛОВА централізовано закупила 126 шкільних автобусів за кошти обласного бюджету та співфінансування територіальних громад. Це автобуси замість тих, які громади віддали на потреби армії, а також тих, які потребують заміни через термін експлуатації.

До кінця року планували отримати та передати школам області усі 126 автобусів, але через атаки ворога виробник не встигає виконати замовлення у повному обсязі. Нинішнього року отримають 80 «школяриків», решту передадуть громадам у першому кварталі 2023 року.

Також у новому році плануємо закупити ще 41 автобус і таким чином повністю закриють потребу області у «школяриках».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: