У школах однієї із із тергромад на Львівщині буде вихователь з безпеки: чим він займатиметься

photo_5246940853379908176_y

У Грабовецько-Дулібівській громаді на Львівщині запровадять посаду вихователя з безпеки. Ці обов'язки виконуватиме Наталія Чорнобай.

Про це розповідають у військовій адміністрації регіону.

Відбуватиметься все в межах проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі».

Навіщо це робитимуть?

Ініціатива спрямована на підвищення рівня безпеки в освітньому середовищі та передбачає запровадження посади «Вихователь безпеки» для раннього виявлення, запобігання та припинення негативних явищ, які відбуваються в приміщенні закладу освіти, на прилеглих територіях чи дорогою до навчального закладу та несуть загрозу для життя, фізичного, психічного здоров’я учня. 

Йдеться про жорстоке поводження з учнем, дискримінацію за будь-якою ознакою, приниження честі, гідності учня, булінг (цькування), утягнення учня у протиправну діяльність, залучення його до вживання психоактивних речовин, вживання в приміщеннях закладу освіти чи на прилеглих територіях алкогольних напоїв, куріння тютюнових виробів, вчинення учнем правопорушень тощо.

Чим ще займатиметься спеціаліст?

Також спеціаліст з безпеки дбатиме про організацію безпеки дорожнього руху біля закладу освіти і пожежної безпеки в ньому, підвищуватиме обізнаність учнів про права дитини, навички безпечної поведінки (зокрема в Інтернеті), алгоритм дій у разі порушення прав. Крім того, до обов’язків спеціаліста входитиме проведення інформаційно-просвітницькі заходів для педагогічних працівників.

Що це за проєкт?

Проєкт реалізовують правоохоронні відомства України - Міністерство внутрішній справ, Нацполіція, Держслужба з надзвичайних ситуацій, а також Міністерство освіти, Міністерство розвитку громад і територій та Дитячий фонд ООН.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: