Слабкий моральний дух залишається серйозною уразливістю більшої частини російських військ, - Британська розвідка

Military trainings continue within the scope of mobilization in Russia

Серйозною проблемою російських окупаційних військ і надалі залишається слабкий моральний дух

Про це повідомила британська розвідка у своєму звіті 18 грудня, який опублікувала пресслужба Міноборони Великобританії у Twitter.

У розвідці зазначили, що 14 грудня міноборони Росії оголосило про створення двох "фронтових творчих бригад" для підняття бойового духу військовослужбовців, задіяних у "спеціальній воєнній операції" (так у РФ називають війну проти України). ЗМІ повідомляли, що до складу "бригад" входять оперні співаки, актори й артисти цирку.

"Воєнна музика та організовані розваги для дислокованих військ мають довгу історію в багатьох збройних силах, але в Росії вони тісно переплетені з концепцією ідеологічного політичного виховання радянських часів. Слабкий моральний дух майже напевно й надалі залишається серйозною уразливістю більшої частини російських сил. Проте побоювання солдатів у першу чергу пов'язані з дуже високим рівнем втрат, поганим керівництвом, проблемами з оплатою праці, відсутністю спорядження та боєприпасів, а також відсутністю ясності щодо цілей війни. Зусилля творчих бригад навряд чи суттєво знімуть ці побоювання", – ідеться в повідомленні.

Читайте також: путін готовий до довгої війни й нових наступів - Столтенберг

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: