Збірна Львівщини перемогла на чемпіонаті України з кіокушинкай карате

photo_5282771721126003320_y (1)

25 грудня завершився чемпіонат України з кіокушинкай карате у різних вікових та вагових категоріях.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

За титул чемпіонів України у Львові змагались понад 400 учасників.

Боролись спортсмени не лише за медалі, а й за право потрапити до складу національної збірної України на 2023 рік. Найбільше медалей за підсумками змагань виборола збірна Львівщини – у наших спортсменів 33 золоті, 32 срібні та 52 бронзові медалі.

Особливо національна федерація кіокушинкай карате відзначила 14 спортсменів Львівщини. Серед чоловіків та жінок – Оксану Пилипович, Ярослава Ковальчука, Олега Наугольника, Юрія Думу та Мар’яну Чабан. Серед юніорів – Соломію Крюкову, Йордану Жданюк, Анастасію Ковальчук та Марка Біргера. Серед юнаків та дівчат – Романа Холявку, Анастасію Лашко, Станіслава Рождественського, Назара Цюпку та Єлизавету Адамчук.

На другій сходинці збірна Київщини, спортсмени якої вибороли 7 золотих, 9 срібних та 12 бронзових медалей. Третє місце у загальному заліку вибороли спортсменв Житомирської області з 2 золотими, 7 срібними та 5 бронзовими медалями.