За майже 10 місяців благодійники доставити мільйон кілограмів гуманітарки для тварин України

photo_5305800274910232366_w
Фото: ГО UPAW

За понад 9 місяців повномасштабної війни Світова асоціація з питань тварин України ГО UPAW разом із міжнародними партнерами доставили 1000 тонн, тобто 1 мільйон кілограмів, гуманітарних вантажів для тварин. Це відбулося у межах проєкту «Хвостатим заручникам війни». 

Про це розповіли благодійники.

UPAW надає допомогу опікунам чотирилапих, волонтерам та притулкам на територіях, близьких до бойових дій, тимчасово окупованих, звільнених ЗСУ, а також у тих областях, куди евакуювали багатьох тварин.

«російська агресія спричинила значну гуманітарну кризу. Чимало людей та тварин потребують базового, найнеобхіднішого для виживання. Чотирилапі — найвразливіші жертви цієї війни, особливо ті, хто зараз живе на вулицях. Тож ми мусимо подбати про них», — каже співзасновниця спільноти Ольга Кирилович. 

Більша частина гуманітарної допомоги — це корми, а також ветпрепарати, розхідники тощо. У регіони, де багато внутрішньо переміщених осіб із тваринами, UPAW доставляють спеціальні рюкзачки. У них є корм, мисочка, пелюшки та іграшка для чотирилапого — все важливе, щоб якомога комфортніше перенести переїзд та адаптуватися до життя на новому місці.

«Ми щиро вдячні усім, хто не залишається осторонь та підтримує тварин України. Спільно ми нагодували вже понад 110 тисяч чотирилапих, які стали заручниками війни. Але мусимо активно працювати далі, бо близько 158 тисяч тварин ще чекають на допомогу», — каже співзасновниця UPAW Оксана Кошак.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: