У Токмаку російська армія втратила 80 солдат

ЗСУ підтвердили удар по базі окупантів у Токмаку на Запоріжжі, російська армія втратила 80 військовослужбовців пораненими та мертвими.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
«Щодо втрат ворога. Підтверджено вогневе ураження 3 січня місця зосередження живої сили та військової техніки окупантів в районі населеного пункту Токмак Запорізької області. Втрати противника склали близько 80 військовослужбовців пораненими та мертвими», - йдеться у повідомленні.
В місті Луганськ, в неврологічному відділені Луганської обласної клінічної лікарні, окупанти лікують понад 100 найманців приватної військової компанії «вагнер».
Українська авіація протягом доби завдала 17 ударів по районах зосередження загарбників, а також 4 удари по позиціях зенітно-ракетних комплексів ворога.
Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони за поточну добу здійснили вогневе ураження пункту управління, 2 районів зосередження живої сили і військової техніки та складу боєприпасів ворога.
Нагадаємо, вночі в окупованому Токмаку, що у Запорізькій області, пролунав потужний вибух (відео).
Коментарі