Снайпер з так званої «ЛНР» сяде за ґрати на 15 років

У Львівській області засудили окупанта — командира снайперського взводу так званої «народної міліції «ЛНР». За участь у терористичній організації він проведе у в'язниці до 15 років. Нині зрадник у розшуку.
Про це розповіли у Львівській обласній прокуратурі.
Там розповіли, що житель Лисичанська, що в Луганській області, з 2014 року перейшов на бік ворога: вступив до збройного формування так званої «ЛНР». Чоловік проходив військову службу на посаді командира снайперського взводу армійського корпусу народної міліції.
Під час служби він готував снайперів та працював на спостережних постах для розвідки ворога, а також курував виходами ДРГ рф на підконтрольну Україні території, кажуть у прокуратурі.

Сьогодні окупанти ще перебуває у розшуку. Коли його затримають, строк покарання одразу візьме відлік.
Читайте також: У Алчевську псевдопосадовці змушували городян служити у так званій «Народній міліції ЛНР»
Нагадуємо, у Львові до 15 років позбавлення волі засуджено учасника терористичної організації «лнр».
Читайте також: Експоліцейський із Луганська пішов воювати проти України із окупантами та катував цивільних