Львівський центр «Незламні матусі» – серед найкращих проєктів, реалізованих під час війни

photo20220715164047-ea2f1e19
Фото: ЛМР

Архітектурний проєкт центру матері і дитини «Незламні матусі», який у Львові збудували для вагітних переселенок, що втекли від війни до нашого міста, - серед найкращих проєктів, реалізованих під час війни. Огляд опубліковано в онлайн-журналі про візуальну культуру Bird In Flight.

Про це пише пресслужба ЛМР.

«Автору проєкту, архітектору Тарасу Сулику, вдалося створити нетиповий для тимчасового житла комплекс складної форми, використавши в будівництві дерево, полікарбонат та металевий профлист. Результат вийшов настільки успішним, що отримав похвалу від майстра дерев’яної архітектури Шігеру Бана…Автори проєкту не забули і про зелень, зробивши комплекс схожим на зону відпочинку. Одне слово, ви б точно захотіли тут мешкати», – пише Bird In Flight.

Нагадаємо, що центр матері і дитини «Незламні матусі» – це два двоповерхових будинки для вагітних жінок-переселенок, загальною площею 1300 м2, які звели в районі Тракту Глинянського. Будинки зібрано з дерев’яних конструкцій. Поряд із житлом облаштовано хідники, оглядовий і дитячий майданчики та озеро. Загалом тут можуть жити одночасно понад 100 вагітних або породіль з дітьми, які мають статус внутрішньо переміщених осіб.

Читайте також: Чи зміниться заробітна плата медиків у 2023 році

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: