Троє борчинь Львівщини здобули «золото» на національному чемпіонаті

photo_5366080055010247588_y

Збірна Львівщини із вільної боротьби стала чемпіоном України в загальнокомандному заліку серед жінок. Змагання пройшли на Закарпатті.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту обласної військової адміністрації 23 січня.

Там кажуть, що троє борчинь вибороли золоті медалі. Ще дві спортсменки стали срібними призерками та одна бронзовою.

Чемпіонкою України у ваговій категорії до 57 кг стала 19-річна Олександра Хоменець, вихованка Львівського обласного фахового коледжу спорту.

У ваговій категорії до 65 кг чемпіонкою стала 21-річна Оксана Чудик.

Третє місце у цій категорії виборола 19-річна представниця Львівщини Аніта Яковлєва.

Також золото змагань виборола 19-річна Манола Скобельська. Вона стала чемпіонкою у ваговій категорії до 68 кг.

Серед чоловіків медалі вибороли 21-річний Данило Стасюк та 20-річний Юрій Вовк.