В Україні сталася найбільша за 130 років зимова повінь

photo_5370733067959911347_w
Скрин-шот із відео Мезинського національного природного парку

Через зимову повінь у Чернігівській області підтоплено 131 домогосподарство у чотирьох селах, а також порушено пряме сполучення із понад десятьма населеними пунктами. Фахівці кажуть, що така повінь сталась вперше за попередні 130 років.

Про це УНІАН повідомили у військовій адміністрації регіону.

У відомстві розповіли виданню, що підтоплено будинки у Мньові, Пустинках, Радулях та Любечах. Окрім цього, підтоплення зазнала ділянка місцевої траси Пустинки-Рудня — транспортне сполучення здійснюється за допомогою автомобілів підвищеної прохідності.

На Десні, наприклад, припинено транспортне сполучення з трьома населеними пунктами Новгород-Сіверського району: селищем Бирине, Підгірним та Прокопівкою. Транспортне сполучення здійснюється зі сторони Сумської області.

Через збільшення рівня води також тимчасово припинено рух транспорту тимчасовою переправою на автодорозі М 02 Кіпті-Глухів-Бачівськ біля міста Батурин Ніжинського району. Рух транспорту до восьми населених пунктів Ніжинського району здійснюється зі сторони Сумської області.

У Чернігівському обласному центрі з гідрометеорології, 2023 року сталась найбільша повінь взимку за близько 130 років спостережень.

Підтоплень доріг і домогосподарств взимку місцеві жителі не спостерігали останні приблизно пів сотні років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: