Реставратори відновили ще одні історичні двері у центрі Львова за майже 90 тисяч гривень (фото)

Брама2
Фото: Бюро спадщини

У Львові відреставрували зовнішню браму в будинкові на вулиці Мирослава Скорика, 13. Майстри опікувались цим понад чотири місяці.

Про це повідомили у Бюро спадщини.

До відновлення конструкція та полотна брами були в поганому стані. Тут бракувало багатьох декоративних елементів, прогнилі частини деревини потребували заміни, було відсутнє засклення та автентична ручка. 

Реставратор Олександр Савчук пояснив, що відновлено втрачені декоративні елементи, механізми закривання, завіси. Дверна рама раніше була розхитана, в процесі робіт обидва дверні полотна скріпили металевим порогом в нижній частині.

Загальна вартість реставраційних робіт становила близько 89 тисяч гривень.

«З цієї суми місто оплатило майже 62 000 грн, а іншу частину – мешканці, які раніше подали заявку на участь у програмі співфінансування», – розповів директор ЛКП «Бюро спадщини» Павло Богайчик.

Там також показали, який нині має відреставрована брама:

Відновлення історичних дверей

Нагадаємо, торік за координацією ЛКП «Бюро спадщини» управління охорони історичного середовища було відреставровано щонайменше 29 дверей в будинках, які розташовані в історичній частині міста. При реставрації брам 70% вартості робіт оплачуються із міського бюджету, 30% – сплачують мешканці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: