Резніков зустрівся з американськими інспекторами в Києві

327902270_5579690982139640_6964932629819021382_n
Фото: Фейсбук Олексій Резніков

Міністр оборони України Олексій Резніков 27 січня зустрівся в Києві з делегацією американських інспекторів, які приїхали до України для контролю над використанням наданої США допомоги.

Про це Резніков повідомив у Facebook.

"Україна переможе в цій війні. Це найважливіші слова, які я чую накожній зустрічі з нашими міжнародними друзями і партнерами. Сьогодні це повторив мій колега генеральний інспектор міністерства оборони США Роберт Сторч, якого я був радий вітати разом із делегацією у Києві. Змістовна, предметна зустріч, результати якої надважливі для подальшої тісної співпраці", – наголосив міністр.

Резніков озвучив основні тези за підсумками зустрічі. Перша – це довіра. На ній побудовано відносини України і партнерів, повідомив глава Міноборони.

"Транспаретність усіх без виключення процесів – те, чого ми досягли і продовжуємо дотримуватися", – заявив він.

Резніков продовжив, що в Міноборони і Збройних силах України приділяють дуже велику увагу питанню постачання зброї та її обліку.

"Делегація інспекторів США позитивно відзначила перші результати впровадження Міністерством оборони України логістичної програми LOGFAS, яка дозволяє моніторити постачання Україні озброєння від країн-партнерів і контролювати рух матеріально-технічної допомоги. Обговорили подальшу роботу з автоматизації для забезпечення контролю та унеможливлення корупції. І я, і пан Сторч висловилися за важливість контролю. Наші партнери впевнилися, що все озброєння та обладнання, яке доставляється зі США у відповідній кількості, ефективно застосовується українськими захисниками. І головне: наші партнери, як і ми, впевнені – Україна переможе. І вони з нами поруч на всіх етапах цієї боротьби зі злом світового масштабу", – додав він.

Резніков висловив упевненість, що війна завершиться перемогою України.

"І саме тому вже зараз ми повинні закладати фундамент для співпраці у післявоєнний час – для відбудови незалежної і суверенної України. Не пострадянської. І важливо, щоб ця стратегія була відома нашим союзникам і друзям за кордоном, які вчергове сьогодні пересвідчилися в нашій повній відкритості", – наголосив він.

Фото: Фейсбук Олексій Резніков

Читайте також: рф готує провокацію, аби дискредитувати воєнно-політичне керівництво України

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: