Австрія передасть 5 мільйонів євро на відновлення енергетики України

fd563822d7a3d2e3a78be17e1cd3c1d1bc29c490
Фото з відкритих джерел.

Австрія виділить ще п'ять мільйонів євро у Фонд енергетичної підтримки України з метою відновлення пошкодженої російськими обстрілами енергетичної інфраструктури країни.

Про це овідомила журналістам міністр із питань клімату, навколишнього середовища, енергетики, мобільності, інновацій та технологій Австрії Леоноре Ґевесслер, пише Укрінформ.

«Мільйони людей залишаються без електрики, а часто і без опалення та водопостачання в морозні температури. Для мене важливо, що Австрія робить свій внесок у підтримку цивільного населення України», - заявила Ґевесслер, яка перебуває разом з президентом Австрії з візитом в Україні.

Міністр додала, що таким чином внесок Австрії у Фонд енергетичної підтримки України збільшиться до 10 млн євро.

Вона підкреслила, що Австрія не повинна стояти осторонь, коли президент росії путін «використовує зиму як зброю і навмисно намагається завдати удару по критично важливій інфраструктурі у своїх жорстоких атаках на Україну».

«Напад росії на Україну, який порушує міжнародне право, є суворим нагадуванням про те, що ми повинні швидко припинити імпорт викопних енергоносіїв, особливо з росії», - заявила Ґевесслер.

Вона також вказала на необхідність роботи на відновленням чутливих екосистем, які руйнуються через російську війну.

«Жорстока війна в Україні позбавляє місцеве населення засобів до існування – чистої води, родючого ґрунту, здорових лісів – все це цілеспрямовано знищується путінськими військами», - сказала представниця австрійського уряду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: