В Енергодарі підірвали авто зраника-поліцейського (відео)

колаборант
Скриншот із відео Івана Федорова/Telegram

У тимчасово окупованому Енергодарі на Запоріжжі підірвали автомобіль, у якому, ймовірно, їхав колишній правоохоронець-колаборант.

Усе сталось близько сьомої ранку в п'ятницю, третього лютого, повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров .

Каже, що зрадник перейшов на бік ворога після початку повномасштабного російського вторгнення.

«Ранок колаборантів має починатися не з кави. Ймовірно спрацював вибуховий пристрій. Уточнюємо інформацію, хто з колаборантів більше не вийде співпрацювати з рашистами», — пише мер.

Нагадаємо, напередодні у тимчасово окупованій Василівці, що в Запорізькій області, знищили військову комендатуру загарбників.

Що нині відбувається на Запоріжжі?

Напередодні у Генштабі ЗСУ повідомляли, що росіяни посилюють режимні заходи на тимчасово захоплених територіях регіону.

Наприклад, у Мелітополі заборонено перетинати блокпости навколо населеного пункту з 1 березня без спеціальних перепусток, які можна отримати у так званій комендатурі тільки після надання своїх персональних даних.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: