Експресофіцерку Держприкордонслужби звільнили з посади, — УП

Ексофіцерку пресслужби Південного регіонального управління ДПСУ Іванну Плантовську звільнили з військової служби.
Про це повідомляє "Українська правда".
«На цей час вона звільнена з лав Державної прикордонної служби України відповідно до норм законодавства про військовий обов’язок і військову службу. Звільнення відбулося наприкінці січня. Укотре відмічу, у час повномасштабної війни тисячі прикордонників та прикордонниць зі зброєю в руках боронять країну і гинуть за неї, самовіддано забезпечують захист кордону на не менш загрозливих напрямках, тому я дуже сподіваюсь, що наших хлопців та дівчат перестануть і не будуть порівнювати з діями окремих військовослужбовців, які більше уваги приділяють особистому життю та хизуються цим», — наголосив речник ДПСУ Андрій Демченко.
Після ситуації із гучним відпочинком у Парижі військовослужбовці Держприкордонслужби з Одеси, у відомстві відразу відреагували на це.
З посади офіцера пресслужби Південного регіонального управління перевели для проходження подальшої служби в Житомирський прикордонний загін на посаду, яка не пов’язана з комунікаційним напрямком.
Коментарі