Спортсменка з Жовкви перемогла на чемпіонаті України з настільного тенісу серед мінікадетів

photo_5426971554417329196_y

На Львівщині цими вихідними завершився чемпіонат України з настільного тенісу серед мінікадетів. У змаганнях здобула пальму першості 13-річна спортсменка Діана Колєннікова, котра позаторік стала чемпіонкою світу з настільного тенісу.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту облдержадміністрації 13 січня.

На змаганнях за медалі боролись понад 130 учасників з різних куточків України. Чемпіонат приймала Академія настільного тенісу, заснована титулованим паралімпійцем Віктором Дідухом.

Його вихованка, 13-річна Діана Колєннікова, яка зараз тренується в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі під керівництвом Миколи Шацького, виборола золото змагань серед дівчат.

Діана у фіналі виборола перемогу з рахунком 3:1. Її суперницею була Тетяна Пукало з міста Рогатин на Івано-Франківщині.

Нагадаємо, Діана Колєннікова родом з Жовкви. Торік вона перемогла на міжнародному турнірі з настільного тенісу серії WTT YOUTH CONTENDER.