Львів'ян закликають здати кров в обмін на квиток на культурний захід

476a14e8b83576a9c668b5ac82ab4b1f

У Львові стартує акція «Наповнення»: заклади культури міста пропонують відвідування вистав, виставок, концертів і екскурсій у подяку за донорство крові для військових та цивільних.

Про це повідомляє Львівська міськрада.

Серед закладів культури, які пропонують донорам завітати на їхні події: театри «І люди, і ляльки» та «Слово і голос», театр Лесі Українки, театр імені Леся Курбаса, Перший театр, Львівський театр ляльок; Львівський органний зал, музеї «Територія терору», Музей Соломії Крушельницької, Музей Станіслава Людкевича, Дім Франка, Музей народної архітектури і побуту, а також «Я Галерея» у Львові, засновнику якої Павлу Гудімову й належить ідея назви проєкту.

Учасник акції матиме з чого вибирати: вистава, виставка, концерт, а у деяких інституціях також підготували подарункові видання та готові провести екскурсію. Важливо також, що чи не всі квитки є на двох, а то й на більшу кількість осіб (як, скажімо, квитки на дитячі вистави у Театр ляльок).

На старті акції, а це 21 лютого, представники й представниці установ-партнерів акції також задонують кров, аби й самим бути добрим прикладом для містян.

Аби долучитися до акції «Наповнення», потрібно:

— Підготуватися до донорства крові. Уважно прочитати абсолютні й тимчасові протипоказання до донорства крові та переконатися, що Вам можна здавати кров. За декілька днів перед донацією важливо дотримуватись певних правил харчування. Усі деталі тут.

— Завітати у Міський банк крові Першого медичного об’єднання Львова на вулиці Миколайчука, 9. Для кровоздачі донору потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код (якщо ID-картка, то довідку про місце реєстрації). Забір крові відбувається за попереднім записом: +38 (066) 018 09 19 або +38 (067) 118 09 19.

— Після донації волонтери на локації вручать донору флаєр «Наповнення», і донор зможе обрати із переліку заклад культури та подію, що хоче відвідати. Одна донація — один флаєр. Залежно від події флаєр може передбачати відвідування для більш ніж однієї особи. На флаєрі буде вказано обрану дату і подію й надалі це — вхідний квиток на захід.

— При відвідуванні обраної події обов’язково слід пред’явити флаєр «Наповнення».

Акція триватиме два тижні, з 21 лютого по 7 березня, втім організатори не виключають, що проєкт може бути продовжено і на довший період.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: