Дзюдоїсти Львівщини стали чемпіонами України

image-50

Дзюдоїсти Львівщини Ольга Цімко та Данило Федорик стали чемпіонами України. Змагання серед юніорів до 21 року та кадетів відбулись минулого тижня у регіоні.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту обласної військової адміністрації 27 лютого.

Кажуть, що за нагороди змагались понад 700 учасників з різних куточків України. Найкращих визначали на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту.

У середу, 22 лютого, нагороди розіграли серед юніорів. Збірна Львівщини тут виборола третю сходинку п‘єдесталу у загальнокомандному заліку.

Чемпіонкою змагань стала 19-річна Ольга Цімко, яка змагалась у вазі до 70 кг.

Натомість віцечемпіоном став Микита Берегульський у ваговій категорії до 100 кг. Бронзові медалі вибороли Андрій Камінський у вазі до 60 кг та Богдан Цисар у вазі до 81 кг.

У четвер, 23 лютого, нагороди національної першості серед кадетів до 18 років з 23 регіонів України. Тут медалі вибороли двоє представників Львівщини. Чемпіоном у ваговій категорії до 66 кг став Данило Федорик. Бронзу у цій же ваговій категорії виборов Максим Пархоменко.