росія запропонувала Ірану ракетну допомогу в обмін на зброю, - ЦРУ

burnswilliam_12202012_getty.jpg
Вільям Бернс, директор ЦРУ. Фото: Getty Images

Директор ЦРУ Вільям Бернс заявив, що росія запропонувала Ірану допомогу в ракетній програмі в обмін на зброю.

Про це пише CNN.

«Зараз він рухається досить швидко в дуже небезпечному напрямку, в тому сенсі, що ми знаємо, що іранці вже надали росіянам сотні озброєних безпілотників, які вони використовують, щоб завдати болю українським мирним жителям і українським цивільним Ми знаємо, що вони забезпечили боєприпаси для артилерії і танків», - сказав Бернс в ефірі «Face the Nation» на CBS.

Бернс сказав, що ЦРУ також бачить ознаки того, що росія пропонує допомогти іранцям у їхній ракетній програмі та принаймні розглядає можливість надання винищувачів Ірану в обмін на військову допомогу в їхньому вторгненні.

Зустріч із головою російської розвідки: Бернс також описав свою розмову з директором Служби зовнішньої розвідки росії Сергієм Наришкіним та сказав, що путін «надто впевнений» у своїй здатності розтерзати Україну.

росія
керівник Служби зовнішньої розвідки росії Сергій Наришкін. Фото: AP

Він назвав дискусію з Наришкіним «досить сумною», але сказав, що він зрозумів деякі ключові моменти.

«Моя мета полягала не в тому, щоб говорити про переговори. Це те, що українцям потрібно буде обговорити з росіянами, коли вони вважатимуть за потрібне. Це було чітко пояснити Наришкіну — і через нього президенту путіну — серйозні наслідки для росії Я думаю, що Наришкін зрозумів серйозність цього питання, і я думаю, що президент путін також це зрозумів», - сказав Бернс.

Відповідаючи на запитання, чому ця розмова викликала розчарування, Бернс додав: «З боку пана Наришкіна також було дуже зухвале ставлення, почуття зухвалості та гордині, що відображає власну точку зору путіна — його власну віру сьогодні в те, що він може змусити час працювати на йому, що він вірить, що може перетерти українців, що він може виснажити наших європейських союзників, що політична втома зрештою прийде».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: