До 2023  року понад 50% населення Землі матиме проблеми з надлишковою вагою, – звіт

05f1cd2-depositphotos-168459076-xl
Фото: belchonock

Понад 4 млрд людей до 2035 року матимуть надлишкову вагу чи ожиріння

Про це йдеться у звіті Всесвітньої федерації боротьби з ожирінням, повідомляє Reuters, пише Українська правда. Життя.

Рівень ожиріння особливо швидко зростає серед дітей і в країнах з низьким рівнем доходу. Зокрема, прогнозують ріст проблем з надлишковою вагою в Азії та Африці.

Згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, показник ІМТ понад 25 означає надлишкову вагу, а понад 30 – ожиріння.

У 2020 році до обох категорій потрапили 2,6 мільярда людей, або 38% населення світу. У 2035 році прогнозують, що їхня кількість перевищить 4 мільярди.

Президентка Всесвітньої федерації боротьби з ожирінням Луїза Баур зазначила, що політики повинні діяти зараз, щоб запобігти погіршенню ситуації.

"Особливо тривожно спостерігати, як рівень ожиріння зростає найшвидше серед дітей і підлітків. Уряди та політики в усьому світі повинні робити все можливе, щоб уникнути перенесення медичних, соціальних та економічних витрат на молоде покоління", – сказала вона.

Кількість дітей з ожирінням може зрости вдвічі у порівнянні з 2020 роком. У 2035 році прогнозують, що кількість хлопчиків досягне позначки у 208 мільйонів, а дівчат – 175 мільйонів.

У звіті для оцінки використовується індекс маси тіла (ІМТ). Це число, яке розраховується шляхом ділення ваги людини в кілограмах на її зріст у метрах у квадраті. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: