Навіщо рф створює напругу навколо Молдови й невизнаного Придністров'я, — розвідка

9951-1_large (1)
Ілюстративне фото, взяте з мережі

Країна-терористка росія створює напругу довкола ситуації з Молдовою та невизнаного Придністров'я через дві причини.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України 2 березня.

Там кажуть, що на росії хочуть відвернути увагу світу від війни в Україні, а також продемонструвати бодай якусь «перемогу» для російського народу.

У коментарі РБК-Україна представник відомства Андрій Черняк сказав, що у Придністров'ї росіяни мають дуже обмежений контингент. Є склади, які вони охороняють. Але на тих складах вже майже нічого немає, а те, що залишилося - старе і непридатне до використання.

«А в Молдові вони зараз все ж таки намагаються політичним шляхом розхитати ситуацію – під «чужим прапором», — пояснив він.

Черняк нагадав, що за таким сценарієм росіяни колись влаштовували провокації у Донецьку та Луганську. Створюючи напругу в Молдові, росія ставить для себе дві цілі:

  • спроба відвернути європейську громадськість від подій, що відбуваються в Україні:

«Вони бачать, що вся увага сконцентрована на Україні, у тому числі в сенсі допомоги. Тому вони намагаються. розпалити нову пожежу в Європі», — пояснив Андрій Черняк.

  • створення ілюзії «перемоги» для свого населення

«Адже вони не досягли жодного результату у своїй так званій «спеціальній військовій операції». Тому їм потрібно демонструвати будь-які «перемоги» для свого населення. Зараз вони намагаються зробити якусь революцію, щоб створити ілюзію як «мир за них», «народ «Молдавії за нас», — підсумував Андрій Черняк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: