Власник однієї з мереж АЗС постачав окупантам пальне, - Офіс генпрокурора

15

Власник однієї з українських мереж АЗС, постачав для росіян паливно-мастильні матеріали на окупованих територіях Запорізької області.

Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

Власник мережі АЗС, який є кінцевим бенефіціаром групи компаній на території України, на тимчасово окупованій території Запорізької області співпрацював з окупаційною владою та забезпечував функціонування там автозаправних станцій. 

Бізнесмен звернувся до окупаційної влади Запоріжжя та запропонував послуги з постачання пально-мастильних матеріалів для потреб ворога. Він налагодив закупівлю бензину та дизельного палива з анексованого рф Криму. Закуплене пальне підозрюваний перевозив до Мелітополя та продавав.

Для документування протиправної діяльності на території Вінницької, Черкаської областях, а також у містах Вінниця, Запоріжжя, Черкаси та Львів було проведено одночасно 15 обшуків, за результатами яких виявлені речові докази злочинної діяльності, зокрема системні блоки персональних комп’ютерів, ноутбуки, мобільні телефони, грошові кошти в сумі понад 89 тис грн, 37 тисяч доларів США та 4 тисяч євро, чорнові записи, документи фінансово-господарської діяльності, а також резервуари із паливом на нафтобазі.

Тепер бізнесмен може провести за ґратами до 12 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: