Із трьома полеглими воїнами попрощаються 14 березня у Львові

Прощання
Фото Микити Печеника. Ілюстративне

У вівторок, 14 березня, у Львові попрощаються із воїнами, які віддали своє життя за Батьківщину. Це Володимир Рак, Микола Горошко та Роман Кондрак.

Про це розповіли у мерії напередодні.

Ким були Герої:

Володимир Рак 

Захисник із Нової Скваряви на Львівщині загинув у боях з окупантами 31 січня нинішнього року. Йому було 29 років.

Навчався у Новоскварявському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Львівської області. Здобував освіту у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Львівський професійний політехнічний ліцей» (тоді – Професійно-технічне училище №33 міста Львова).

Володимир Рак. Фото: ЛМР

Після завершення навчання проходив військову службу у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

У мирний час протягом року обіймав посаду у Державній службі охорони при Міністерстві внутрішніх справ України (сьогодні – Поліція охорони). Згодом працював у будівельній сфері за кордоном.

Із початком повномасштабного вторгнення добровільно став на захист Батьківщини до лав 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

У Володимира Рака залишилися мама, дружина, двоє дітей, брат, сестра, племінник та хрещена донька.

Микола Горошко 

Захисник поліг на фронті 8 березня. Сам родом із села Куткір на Львівщині. Йому було 39 років.

Навчався у Ліцеї №94 Львівської міської ради. Після закінчення 9-го класу почав займатися будівельними роботами.

Микола Горошко. Фото: ЛМР

Згодом працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Барком», протягом останнього періоду займався ремонтами. Захоплювався футболом, рибальством, був винятково чуйною та доброю людиною.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем вступив до лав 77-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Боровся із російськими окупантами на східному напрямку.

У Миколи Горошка залишилися двоє доньок, мама, кохана дівчина, сестра, брат та племінники.

Роман Кондрак

Воїн з Рясне-Руського на Львівщині. Віддав життя за незалежність 6 березня теперішнього року у боях із росіянами. Йому було 43 роки.

Навчався у Рясне-Руському ліцеї Львівської міської ради. Згодом здобував професійно-технічну освіту за спеціальністю «зварювальник».

Роман Кондрак. Фото: ЛМР

Після завершення навчання проходив строкову військову службу на Харківщині. У мирний час працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Віконт-II».

У 2014-2015 роках виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Після повернення продовжив працювати у ТзОВ «Віконт-ІІ».

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини до лав 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка Сухопутних військ Збройних Сил України. Боронив державу на східному напрямку.

У Романа Кондрака залишилися мама, двоє братів та племінниці.

Де і коли відбудеться прощання?

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11), об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Володимира Рака та Миколу Горошка поховають на Личаківському кладовищі у Львові, а Романа Кондрака – у рідному селі Рясне-Руському.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: