Танцювальний спорт: перемогли учасники всеукраїнських змагань з Самбора

image-44

Учасники клубу спортивно-бального танцю «Фантазія» міста Самбір стали переможцями класифікаційних змаганнях Чемпіонату України з танцювального спорту, які проходили у Києві.

Про це повідомили у Самбірській РДА.

Розповіли, що 1 місце в категорії Юніори 2Е-Standard і 1 місце в категорії Юніори 2Е-Latina посіли Опришко Юрій (учень Ралівського ЗЗСО ім. І. Франка) і Тесак Наталія (учениця Самбірського ліцею ім. А. Чайковського).

Натомість 2 місце в категорії Юніори 2D-Latina учні Самбірського ліцею ім. А. Чайковського - Тесак Дмитро і Ваврін Романна.

Спортсменів тренує Руслан Ленець.

Раніше ми розповідали, що пауреліфтерки Львівщини перемогли на чемпіонаті України серед дівчат.