Україна та Хорватія посилять співпрацю в рамках ЮНЕСКО

дддддд
фото: мзс україни

Україна та Хорватія домовилися посилити співпрацю у рамках ЮНЕСКО. Перша заступниця голови Нацкомісії України у справах ЮНЕСКО також наголосила на необхідності виключити росію з членів організації.

Про це пише МЗС України.

Перший заступниця міністра, голова Нацкомісії України у справах ЮНЕСКО Еміне Джапарова та міністр культури і медіа Хорватії Ніна Обулєн-Коржінек обговорили співпрацю країн в рамках ЮНЕСКО. Сторони домовилися посилити співпрацю. Перша заступниця голови Нацкомісії України у справах ЮНЕСКО Еміне Джапарова також наголосила на необхідності виключити росію з членів організації.

«Я вважаю неприпустимим те, що росія досі залишається членом такої поважної організації як ЮНЕСКО та її керівних і робочих органів. Розраховуємо на підтримку з боку Хорватії українських ініціатив з вигнання держави-агресора з системи ООН», - сказала Джапарова.

Разом з тим, Еміне Джапарова поінформувала міністра культури і медіа Хорватії про руйнування української культурної спадщини та закладів освіти внаслідок агресії рф проти України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: