У Міноборони запевнили, що мобілізованих без підготовки не відправляють на передову

be142a2-maliar-fb2
Фото: Фейсбук Ганна Маляр

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр запевняє, що мобілізованих не направляють на передову без належної підготовки, а питання розсилок повісток через "Дію" не обговорюється.

Про це Ганна Маляр у повідомила у Telegram.

З її слів, кремлівська пропаганда продовжує поширювати фейки та міфи, використовувати маніпуляції фактами задля впливу на українське суспільство.

Зокрема, кремлівські пропагандисти відпрацьовують тему дискредитації мобілізації.

Так, знову на порядок денний проросійських телеграм-каналів повернулись меседжі про мобілізацію жінок. Здавалось би, вже стільки раз ця тема не отримувала високої зацікавленості, проте вони наполегливо намагаються її «розкрутити», попри відсутність успіхів.

"У нас не мобілізовують жінок без їхньої згоди, навіть медиків. І не направляють без їхньої згоди на передній край.

Якщо військовозобов’язана жінка отримує повістку - це для уточнення даних. Бо вони, згідно з законом, повинні це робити що 5 років" - заявила вона.

Також постійно шириться інформація, що нібито через «Дію»будуть видавати повістки.

"Наразі повістки через «Дію» не видають. І питання це не опрацьовується" - запевнила Маляр.

Ще один російський наратив, що мобілізованих одразу без підготовки відправляють в Бахмут.

"Насправді, мобілізованих, які не проходили військової служби, направляють до навчальних центрів. Через масштабну війну підготовка рядового й сержантського складу відбувається за скороченими термінами, але без зниження якості навчання" - розповіла заступниця міністра оборони.

"Якщо вас без навичок володіння зброєю та підготовки направили на передній край, ви маєте повідомити про це на телефони гарячої лінії. Для того, щоб оперативно розібратись і вжити заходів, потрібно назвати ім’я та прізвище мобілізованої особи й номер військової частини, в яку направили, та який ТЦК СП відправив. Номери гарячої лінії Міністерства оборони: 0-800-500-410, 0-800-500-442 та 044-454-44-99" - додала Маляр.

Крім того, треба знати, що мобілізованих направляють на різні напрямки, а не лише на Схід.

Є чимало тилових військових частин у різних регіонах України, завдання яких наближати нашу Перемогу. Спектр широкий - від навчальних закладів і підрозділів, до баз, складів та арсеналів, сюди ж можна додати ремонтні частини, частини зв’язку і кібероборони. Згадати варто аеродроми, шпиталі, автобази. Необхідна цілодобова їх охорона і оборона. І на такі посади також відбувається мобілізація.

Читайте також: росія готується до прихованої, але масштабної мобілізації, – британська розвідка

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: