Суддя «верховного суду днр» забороняла все українське на тимчасово окупованій території

ЛОР
фото: ДБР

ДБР повідомило про підозру судді «верховного суду днр», яка забороняла все українське на тимчасово окупованій території.

Про це пише ДБР.

Працівники ДБР заочно повідомили про підозру у державній зраді судді одного з міських районних судів Донецької області. Відомо, що за її участі так званий «верховний суд днр» визнав екстремістськими низку українських видань та громадських організацій.

«Встановлено, що суддя від самого початку захоплення частини Донеччини підтримувала «руський мір». У 2016 році жінка обійняла посаду судді у так званому «верховному суді днр», а вже у 2020 році вона увійшла до складу судової палати з цивільних справ «верховного суду» псевдореспубліки», - йдеться у повідомленні.

За даними правоохоронців, екссуддя прийняла низку незаконних рішень відносно громадян України, які перебувають на тимчасово окупованій території Донецької області. Крім того, підозрювана, перебуваючи у складі колегії суддів так званого «верховного суду днр», прийняла рішення щодо визнання екстремістськими та заборони на території псевдореспубліки українських громадських організацій, україномовних видань, книг та брошур, у тому числі релігійних.

Тепер жінці загрожує позбавленні волі на строк до 15 років з конфіскацією майна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: