Єгипет таємно планував постачати боєприпаси до рф, - розвідка

лопдолпр

В оприлюдненому документі президент країни інструктує чиновників тримати виробництво і постачання ракет у секреті, щоб уникнути проблем із Заходом.

Про це повідомляє видання The Washington Post.

Президент Єгипту Абдель Фатах Ас-Сісі в лютому планував виготовити 40 тис. ракет для рф і доручив чиновникам тримати виробництво і постачання в секрет.

«Частина цілком секретного документа, датованого 17 лютого, містить короткий виклад імовірних розмов між Сісі та високопоставленими єгипетськими військовими чиновниками, а також згадує плани з постачання росії артилерійських снарядів», - зазначає видання.

За даними видання, ці документи - частина високосекретних військових і розвідувальних документів США, що просочилися в інтернет, які розкривають детальну картину війни в Україні, а також аналіз і секретну інформацію про рф та інші країни із секретних джерел.

У відповідь на запитання щодо документа і достовірності описаних у ньому бесід прессекретар Міністерства закордонних справ Єгипту Ахмед Абу Зейд заявив, що «позиція Єгипту від початку ґрунтується на непричетності до цієї кризи та зобов'язанні зберігати рівну дистанцію з обома сторонами, підтверджуючи водночас підтримку Єгиптом статуту ООН і міжнародного права в резолюціях Генеральної асамблеї ООН».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: