Львівщина отримала від благодійників мобільний Центр крові

Untitled
Фото: ЛОДА

Його передала шведська благодійна фундація «Blåljus i samverkan» за сприяння Благодійного фонду «Із янголом на плечі».

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Сьогодні, 22 квітня, Львівщині передали автобус «Центр крові». Як розповіли представники шведської благодійної фундації «Blåljus i samverkan» це –  мобільна лабораторія, яка дозволяє медикам бути ближчими до людей, які мають намір здати кров, а також тих, хто її потребує.

Автобус Україні передав Центр крові у Стокгольмі. Всередині є медичні ліжка, необхідне для забору крові та проведення лабораторних аналізів  технічне обладнання. Водночас тут бути донорами можуть 4 осіб.

Фото: ЛОДА

«Популяризація донорства як ніколи важлива. Завдяки цьому автобусу буде можливість виїжджати ближче до людей і таким чином заохочувати їх здавати кров, адже це вкрай необхідно, особливо в сучасних реаліях. Це точно більше, аніж автобус, це – культура донорства, відповідальності. Ми щиро дякуємо за підтримку», – зазначив керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис.  

Фундацію «Blåljus i samverkan» створили пожежник, рятувальник і парамедик, щоб допомагати людям, які працюють в цих напрямах. З початку повномасштабного вторгнення свої ресурси фундація вирішила спрямувати для допомоги Україні.

Представники Фундації звертаються у різні служби з пропозицією допомогти Україні необхідним, також залучають донати від усіх охочих.

Від березня 2022 року привезли в Україну і передали понад 20 транспортних засобів,  здебільшого – «швидкі».  Після повернення в планах передати ще 5-6 авто.

«Ми вважаємо, що Україна є нашим сусідом і коли Путін напав на неї, ми не мали іншого вибору ніж робити те, що робимо», – зазначив голова Фонду  Пер Йохансон.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: