Які львівські університети потрапили в десятку рейтингу за науковими публікаціями

ее

Йдеться про щорічний рейтинг українських вишів за показниками бази даних SciVerse Scopus.

Про це йдеться на сайті Osvita.ua.

Результати рейтингу базуються на показниках цитованості статей науковців навчальних закладів. Він складений за результатами проведення наукометричного моніторингу суб’єктів науково-видавничої діяльності України.

ЛНУ імені Івана Франка посів третє місце в рейтингу. Науковці університету підготували 9,3 тис. статей, отримавши понад 65 тис. цитувань на свої публікації.

Національний університет «Львівська політехніка» посів восьме місце. Його науковці підготували 11,7 тис. статей, які зацитували понад 56 тис. разів.

Дев'яту сходинку рейтингу посів ЛНМУ імені Данила Галицького. Його викладачі опублікували 2 тис. статей і отримали понад 18,7 тис. цитувань.

Довідка

База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових видань з технічних, медичних і гуманітарних наук. До цієї бази також потрапляють публікації наукових журналів, матеріали конференцій і книжкових видань.

У рейтинговій таблиці українські університети ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, що базується на числі наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Згідно з результатами рейтингу 2023 року найвищий індекс Гірша серед українських закладів вищої освіти має Київський національний університет ім. Шевченка.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: