В Україні завершилась реєстрація на НМТ

знол
Ілюстративне фото

Третього травня в Україні завершилась реєстрація випускників шкіл на участь в національному мультипредметному тесті (НМТ), що став аналогом ЗНО вже другий рік поспіль.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

Нині створено понад 276 тис. персональних кабінетів, понад 268 тис. осіб уже отримали повідомлення про успішну реєстрацію і можливість сформувати сертифікат НМТ 2023 року. Документи потенційних вступників ще опрацьовують регіональні центри оцінювання якості освіти, остаточні дані будуть оприлюднені після завершення оброблень.

Цього року 250 тисяч 369 осіб захотіли скласти тестування в тимчасових екзаменаційних центрах в Україні, за кордоном ー 26 тисяч132 осіб. Загалом тимчасові екзаменаційні центри працюватимуть у 32 країнах світу.

Які предмети обирають майбутні абітурієнти?

Вибираючи предмет додаткового блоку, вступники віддають перевагу історії України (145 тис. 164 особи) й іноземним мовам (85 тис. 275 осіб). Для проходження реєстрації вступникам потрібно створити персональний кабінет за допомогою спеціального сервісу на вебсайті Українського центру.

Читайте також: На Львівщині вже зареєструвались понад 20 тисяч учасників НМТ

Далі необхідно дотримуватися інструкції:

  • вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет додаткового блоку та населений пункт в Україні або за кордоном, де він/вона планує складати НМТ;
  • завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
  • надіслати внесену інформацію та копії документів на оброблення до регіонального центру.
  • Щоб коректно завантажити інформацію, потрібно натиснути кнопку «Надіслати на обробку», тоді регіональний центр зможе опрацювати інформацію, а вступника буде зареєстровано для участі в НМТ.

Якщо надано неповний пакет документів або копії неналежної якості (вимоги до копій документів тут), вступник отримає сповіщення про необхідність виправити недоліки. Усунути помилки і повторно надіслати копії документів на перевірку до регіонального центру потрібно буде якнайшвидше, не пізніше 7 травня 2023 року.

До 7 травня 2023 року в персональному кабінеті можна змінити навчальний предмет додаткового блоку чи населений пункт в Україні або за кордоном для проходження тестування. Також вступник може виявити потребу у складанні НМТ під час додаткової сесії.

Реєстрація на проходження НМТ стартувала третього квітня теперішнього року.

НМТ-2023 передбачає оцінювання з двох обов’язкових предметів: української мови та математики. А також з одного предмета за вибором вступника. Можна обирати з-поміж історії України, іноземної мови, біології, фізики та хімії.

Тестування відбуватиметься в один день. Учасникам буде виділено 180 хвилин, а результати стануть відомі одразу по завершенню тесту. Деталі тут.

Читайте також: УЦОЯО оприлюднив графіки проведення національного мультитесту в Україні

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: