Львівські плавці вибороли 6 нагород на національному чемпіонаті

image-29

У Броварах на Київщині завершився чемпіонат України з плавання. Спортсмени із Львівщини здобули шість медалей.

Про це повідомили в управлінні молоді то спорту обласної військової адміністрації у четвер, 11 травня.

З результатом 16:56.61 на дистанції 1500 м вільним стилем перемогла 18-річна Марія Городня. Тренують титуловану спортсменку Андрій Шиманський, Андрій Копетчак та Петро Нагорний.

19-річна Георгій Лукашев здобув дві срібні та одну бронзову медалі на дистанціях 200 м батерфляєм (2:00.42), 400 м комплексним плаванням (4:24.70) та 200 м вільним стилем (1:52.67). Тренується Георгій в Андрія Шиманського та Андрія Копетчака. До слова, обидвоє плавців займаються плаванням вже понад 10 років.

Бронзову медаль виборола Софія Лесняк на дистанції 1500 м вільним стилем з результатом 18:06.87. Зокрема, вона фінішувала п’ятою на дистанції 400 м вільним стилем. Тренером Софії є Сергій Стецькович.

21-річний Олег Кусь здобув бронзову медаль на дистанції 50 м на спині з результатом 0:26.04. Його тренером є Люба Карпа. Він займається плаванням понад 15 років.

20-річний Владислав Саміло відзначився восьмим місцем на дистанції 50 м батерфляєм з результатом 0:25.33. Він тренувався під керівництвом Валентини Квіти в K3S. Займається цим видом спорту Владислав 10 років.

Нагадуємо, цими вихідними у Львові відбувся чемпіонат України з черліденгу серед школярів та студентів. Область представляли одразу чотири клуби. Спортсмени здобули загалом 46 нагород.